Misją Sudoskills jest oferowanie najwyższej jakości szkoleń opartych na nowoczesnej wiedzy, innowacyjnych umiejętnościach oraz budowaniu odpowiedniej postawy do realizacji zamierzonych celów szkolenia.

Jednocześnie pomagamy naszym Klientom pogłębiać wiedzę, podnosić kwalifikacje, rozwijać kompetencje, zdobywać nowe umiejętności, czy też znajdować nowe rozwiązania, których celem jest rozwój osobisty, społeczny oraz biznesowy.

Sudoskills oferuje szkolenia w obrębie czterech bloków tematycznych:

  • szkolenia komputerowe
  • szkolenia rozwojowe
  • szkolenia biznesowe
  • szkolenia innowacyjne

Oprócz szkoleń otwartych świadczymy usługi w zakresie dwóch filarów takich jak:

  • szkolenia "szyte na miarę"
  • coaching
 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.