\
 

Szukaj szkolenia

 
 

Fotolia 89665461 XS

Executive coaching kierowany jest do najwyższej kadry kierowniczej, dyrektorów, prezesów firm, członków zarządu, a także osób odgrywających kluczową rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa lub urzędu administracji publicznej. Głównym zadaniem tego rodzaju treningu jest dostarczenie umiejętności radzenia sobie z trudnościami w obszarze prowadzonego biznesu, jak również zaopatrzenie w narzędzia pomagające w rozwijaniu organizacji. 

Trening menedżerski pozwala w szybki i skuteczny sposób korzystnie wpłynąć na procesy podejmowania decyzji, rozwiązywanie sytuacji problemowych, relacje międzyludzkie, a także wizję i strategię rozwoju organizacji. Jest szczególnie ważny, gdyż jego efekty przekładają się na całą organizację, zarówno w kwestii zarządzania, jak również motywowania podwładnych do pracy.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.