\
 

Szukaj szkolenia

 
 

Fotolia 106233191 XS

Career coaching adresowany jest do osób zatrudnionych w organizacji. Ma na celu zapewnienie pomocy osobie w czasie wyboru kierunku rozwoju zawodowego lub w początkowym okresie objęcia nowej funkcji. W organizacji ten rodzaj coachingu dotyczy wsparcia na nowym stanowisku lub w sytuacji przygotowania do awansu.

Coaching ścieżki zawodowej znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest określenie nowych obszarów pracy zawodowej. Zwraca szczególną uwagę na mocne i słabe strony pracownika w kontekście zmian jakie go czekają na nowym stanowisku. Wypracowanie określonej postawy, wyposażenie w niezbędne umiejętności, przekazanie potrzebnej wiedzy, wsparcie dla mocnych stron, praca nad ograniczeniami pracownika będą stanowiły podstawowe elementy coachingu w tym przypadku.

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.