Szukaj szkolenia

 
 

 

Sudoskills

    Szkolenia otwarte - Sudoskills

Szkolenia otwarte są realizowane w dwóch lokalizacjach:

•  LEGIONOWO - ul. Sobieskiego (niedaleko Parku Zdrowia przy Arenie)

•  WARSZAWA - Centrum Szkoleniowe Pankiewicza (w pobliżu Hotelu Marriott)

 

 

Fotolia 120853916 www


W obecnych czasach liczy się szybkość, efektywność oraz skuteczność w działaniu. Dopóki będziemy żyli w czasach kapitalistycznych, będzie istniało bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu zdolności i umiejętności, których można się wbrew pozorom nauczyć przy zastosowaniu kilku prostych narzędzi.

Warszawa                                          899 zł (brutto)

Fotolia 101471392 www


Techniki aktywnego słuchania, komunikat "Ja", zasady dobrej komunikacji, bariery komunikacyjne, czy też zadawanie właściwych pytań i skutecznych odpowiedzi, to tylko niektóre zagadnienia poruszane na szkoleniu. Czas zainwestowany w szkolenie pomoże podnieść jakość naszego porozumiewania się praktycznie w każdych warunkach.

Warszawa                                        899 zł (brutto)

Fotolia 75590056 www


Świat zmienia się tak szybko, że nie jesteśmy w stanie dotrzymać mu kroku. To co dzieje się dookoła wpływa na poczucie naszego komfortu i bezpieczeństwa często wywołując u nas reakcje stresowe. W początkowej fazie stres nie jest czymś złym, ale gdy ten stan utrzymuje się zbyt długo wtedy bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm.

Warszawa                                          899 zł (brutto)

Fotolia 73946614 new resized


Bezwzrokowe pisanie na komputerze pozwala nie tylko na szybkie uporanie się z naszymi codziennymi czynnościami jakie mamy do wykonania przy komputerze, ale również wprowadza pewną wygodę, swobodę do pracy przy komputerze i jednocześnie oszczędza nasz wzrok, który mamy przecież jeden na całe życie.

Warszawa                                          699 zł (brutto)

Fotolia 28045761 www


Pozytywna autoprezentacja może pomóc w realizacji naszych planów i zamierzeń. Wystarczy poświęcić jej chwilę uwagi, a następnie konsekwentnie stosować nową wiedzę i zdobyte umiejętności w życiu codziennym. Z kolei umiejętność występowania na forum pozwoli przekonać nam inne osoby do siebie, czy też swoich pomysłów.

Warszawa                                          949 zł (brutto)

 
 
 
 

Szkolenia "szyte na miarę"

Dla naszych Klientów przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, dopasowane do specyfiki ich działania i indywidualnych potrzeb.


Szkolenia powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym zgodnym z profilem działalności firmy.


Szkolenia dedykowane są realizowane w trybie zamkniętym w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całej Polski.

Coaching - inwestycja w siebie

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu stawianych przez nich celów organizując indywidualne spotkania ze specjalistami z dziedziny Coachingu.


Dobieramy odpowiedniego Coacha – Przewodnika, który poprowadzi naszego Klienta ku zadowoleniu z życia, szczęściu, realizacji własnych marzeń lub osiągnięciu innego zamierzonego celu, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.


Dobry Coach jedynie odkrywa to co dla Klienta najważniejsze i pomaga mu to osiągnąć. Najlepsza inwestycja w życiu to inwestycja w siebie.